Повернення


1.Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», при поверненні товару належної якості розрахунки із споживачем проводяться виходячи з вартості товару на момент купівлі. 
2.Гроші, сплачені за товар, повертаються покупцеві в день повернення покупки або проводяться не пізніше, ніж через 7 днів з моменту отримання товару та письмової заяви на повернення.
3.Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата — банківським переказом на зазначені покупцем у заяві реквізити або готівкою (грошима).

Повернення:

1. Ви заповнюєте акт повернення і відпраляєте його разом з товаром на адресу компанії (склад). Якщо товар після огляду відповідає всім вимогам згідно до Закону України «Про захист прав споживачів», то ваші кошти будуть повернуті та зараховані на протязі 7-ми робочих днів на реквезити вказані в акті повернення.

 Обмін:

2. Ми повертаємо товар за власні кошти на склад, підбираємо товар із відповідними параметрами та характеристиками, які вас влаштовують та відправляємо на вказану вами адресу (відпарвка також за рахунок компанії).